20:03 18.05.2019

Більше половини американців виступили проти вивчення арабських цифр у школі - опитування

2 хв читати
Більше половини американців виступили проти вивчення арабських цифр у школі - опитування

Більше половини американців вважають, що так звані арабські цифри - стандартні символи, які використовувують у всьому світі для запису чисел у десятковій системі числення, - не повинні вивчатися в школі. Про це повідомляє The Independent з посиланням на дані соціологічного опитування, проведеного маркетинговою компанією Civic Science.

Майже 56% опитаних заявили, що такі цифри не повинні вивчатися в школі, що, вважають дослідники, свідчить про упередженість респондентів.

Зазначається, що в ході опитування людям не пояснювали, що таке арабські цифри. Так традиційно називають символи 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9. Вони були розроблені індійськими математиками і популяризовані арабськими вченими.

Ще 29% опитаних сказали, що арабські цифри слід вивчати в школі, а 15% не змогли відповісти.

Також зазначається, що є і помітний розподіл за партійною приналежністю респондентів: 72% прихильників республіканської партії виступили проти арабських цифр, тоді як серед демократів так відповіли 40%. При цьому значної різниці в рівні освіти цих двох груп не було.

Інше опитування Civic Science показало, що і демократи можуть бути упереджені. Американських респондентів запитали, чи слід вносити до шкільного курсу звичайних дисциплін теорію католицького священика Жоржа Леметра стосовно виникнення Всесвіту.

73% демократів відповіли, що теорії Леметра не місце в шкільній програмі, серед республіканців таких було лише 33% (38% не змогли відповісти).

У цьому разі респондентам також не пояснювали, що бельгійський священнослужитель був відомим фізиком, автором теорії розширення Всесвіту і одним із родоначальників теорії Великого вибуху.

При цьому аналогічна довірливість і нетерпимість публіки обігрується в останньому сезоні комедійного серіалу "Віце-президент", де один з кандидатів у президенти США закликає своїх прихильників бойкотувати математику, адже її "придумали мусульмани".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Експертна група з мовної політики закликає владу утриматися від ревізії закону про українську мову

У разі рішення КС щодо неконституційності указу постане питання про виділення нової суми на проведення виборів - Сліпачук

Кабмін підвищив збори за реєстрацію об'єктів інтелектуальної власності

ВАКС із початком роботи може отримати 3,5 тис. справ, така кількість нереальна для розгляду

Бойовики на Донбасі саботують пропуск людей через лінію розмежування, створюючи "поривчастий" рух

Fitch підтвердило Львову рейтинг "В-" із прогнозом "стабільний"

П'яного чоловіка, який погрожував підірвати будинок у Димері, знешкодили правоохоронці Київщини

Поліція перевіряє інформацію про мінування 38 об'єктів у Харкові та області

Громадськість рекомендує владі змінити підходи до перетину лінії зіткнення та переміщення товарів через КПВВ

Гендиректором ZIK стала продюсер Вітрук, телеканал розпочинає переформатування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА