11:03 19.05.2019

Гройсман закликав українців запалити свічку пам'яті жертвам політичних репресій

1 хв читати
Гройсман закликав українців запалити свічку пам'яті жертвам політичних репресій

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав українців вшанувати пам'ять жертв політичних репресій хвилиною мовчання та запалити ввечері свічку в батьківському домі, повідомляє сайт урядового порталу вранці в неділю.

"Закликаю всіх громадян України вшанувати жертв політичних репресій хвилиною мовчання та запалити сьогодні ввечері свічку пам'яті у батьківській хаті", - йдеться в повідомленні.

Гройсман зазначив, що прямий обов’язок України – зробити все можливе, щоб подібне ніколи більше не повторилося.

"Українська держава має нульову толерантність до будь-яких проявів насильства проти особистості, народів і людства. Суть української демократії та державної політики України полягає в гуманному ставленні до кожної людської особистості та визнанні людського життя найвищою соціальною цінністю", - йдеться в повідомленні.

Також прем'єр-міністр наголосив на твердості української держави на шляху впровадження демократичних цінностей у суспільстві.

"Докладаємо всіх зусиль, щоб Україна посіла гідне місце в колі друзів європейських націй, де принципи верховенства права, прав людини та громадянського суспільства є основоположними для реалізації державної політики. Переконаний, що Україна більше ніколи не повернеться в орбіту одіозного імперського простору, який завжди знищував і продовжує знищувати свободу людини, свободу соціальних груп і цілих народів", - резюмував Гройсман.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА