16:41 20.05.2019

Прокуратура просить скасувати рішення суду про дострокове зняття судимості з екс-нардепа Лозінського

2 хв читати
Прокуратура просить скасувати рішення суду про дострокове зняття судимості з екс-нардепа Лозінського

 Київська місцева прокуратура №4 оскаржила в Київському апеляційному суді рішення суду першої інстанції про дострокове зняття судимості з колишнього народного депутата України Віктора Лозінського.

Як повідомляє в понеділок прес-служба прокуратури м. Києва, під час засідання суд не перевірив належним чином інформацію про те, як Лозінський довів своє виправлення.

"Клопотання сторони захисту не містило характеристик з місця проживання, роботи або з органів, що здійснюють нагляд за особою, яка має судимість, щодо його поведінки і реального виправлення. Також не було надано даних про відшкодування заподіяної злочином шкоди і документів про поведінку засудженого під час умовно-дострокового звільнення, зокрема про вчинення або невчинення нових кримінальних злочинів", - також зазначає прокуратура.

Наголошується, що зазначені обставини взагалі не було розглянуто та досліджено в судовому засіданні.

"Зважаючи на вищевикладене, місцева прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати ухвалу суду першої інстанції та постановити нову, якою відмовити в задоволенні клопотання щодо зняття судимості з Лозінського", - йдеться в повідомленні.

Раніше Дніпровський районний суд м. Києва рішенням від 6 травня 2019 роду достроково зняв судимість із колишнього депутата Лозінського, засудженого в 2013 році до десяти років позбавлення волі за причетність до смерті жителя Кіровоградської області Валерія Олійника (за ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА