Інтерфакс-Україна
09:00 21.05.2019

Україні надзвичайно важливо завершити всі необхідні заходи для старту з 1 липня нового ринку е / е

1 хв читати
Україні надзвичайно важливо завершити всі необхідні заходи для старту з 1 липня нового ринку е / е

Європейська комісія вважає реформу енергетичного сектора одним із найважливіших завдань для України і наголошує на важливості своєчасного завершення всіх заходів, необхідних для старту з 1 липня нового оптового ринку електричної енергії.

"Надзвичайно важливо завершити всі необхідні дії, спрямовані на те, щоб 1 липня запрацював лібералізований ринок електроенергії", - заявив віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович у ході брифінгу в Києві в понеділок.

Як повідомлялося, в липні 2019 року в Україні заплановано запуск нової моделі оптового ринку е / е на виконання закону "Про ринок е / е", прийнятого в квітні 2017 року. Передбачається перехід від роботи за моделлю "єдиного покупця" до конкурентного механізму, який передбачає двосторонні договори між виробниками та споживачами, постачальниками, введення балансуючого ринку, ринку "на добу вперед" і внутрішньодобового ринку.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС зменшив розмір застави для ексочільниці Хмельницької МСЕК Крупи до 20 млн грн

Завершилася зустріч Зеленського та Віткоффа

Росія атакувала енергетичні об'єкти Сумщини - Міненерго

Морські дрони Magura знищили не менше шести ворожих літаків і вертольотів - ГУР

Троє з чотирьох експертів, які готували експертизу в справі Порошенка, звільнилися незабаром після її завершення – ЗМІ

Кількість жертв землетрусу в Афганістані сягнула 2,2 тис., ще понад 3,5 тис. поранено

Окупанти скинули 3 авіабомби на лікарню в Костянтинівці, ще три – на Іллінівку, загинуло двоє цивільних

ГУР передав макети морських дронів Magura Національному музеї історії України у Другій світовій війні

Військові можуть отримувати засоби РЕБ в межах "Армії Дронів Бонус"

Українська Fire Point на виставці у Польщі анонсувала розробку власних балістичних ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА