Інтерфакс-Україна
22:05 20.01.2011

Глава СБУ: Мешканці Макіївки можуть спокійно спати, водити дітей у садочки і до школи

1 хв читати
Глава СБУ: Мешканці Макіївки можуть спокійно спати, водити дітей у садочки і до школи

Голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський запевняє, що жителям Макіївки, де в четвер вранці прогриміли вибухи, сьогодні ніщо не загрожує.

"Можу насамперед сказати городянам, що сьогодні вони можуть спокійно спати, спокійно водити дітей у садочки та школи - на сьогодні ми не бачимо проблем", - сказав він журналістам у Макіївці (Донецька обл.) у четвер.

В. Хорошковський дав зрозуміти, що загрози вибухів наразі немає, однак СБУ продовжує контролювати ситуацію. "На сьогодні хочу ще раз наголосити, що ми не послаблюємо своєї уваги, що абсолютно всі служби будуть на робочих місцях, на своїх місцях. Безумовно, факт, який стався, украй насторожує і він є неприємним. Тим не менше, скажімо, і спосіб його проведення і наша оцінка говорить про те, що ті зусилля, які сьогодні застосовують правоохоронні структури, достатні для запобігання таким ситуаціям", - сказав він.

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, але у більшості областей пройдуть дощі, місцями град і шквали

Віцепрем’єр Кулеба обговорив з місією МВФ відновлення інфраструктури, житло для переселенців та підготовку до URC-2025

У Херсонській області 2 загиблих та 11 поранених цивільних внаслідок обстрілів РФ

Опрацювання героїзму нації та її героїв є одним з ключових завдань художньої культури – письменник Дністровий

Автор проєкту "Реальна історія" здивований, що однією з причин звільнення Остапенка є зйомки в Трапезному храмі Лаври

У Тульській області РФ уражено хімпідприємство, продукція якого використовується у ВПК – ЦПД

ГУР зафіксувало понад 150 випадків страт окупантами українських полонених

Американський блогер Карлсон випустив інтерв’ю із підсанкційним Новинським

Жителька села в Куп'янському районі загинула, 2 постраждали внаслідок нічної авіаатаки РФ – Офіс генпрокурора

Зеленський повідомив про загиблих внаслідок нічної атаки по Україні та закликав посилити санкції проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА