Інтерфакс-Україна
13:40 21.05.2019

Фінал заключного сезону "Ігри престолів" подивилися рекордні 19,3 млн американців

1 хв читати

Останню серію заключного сезону серіалу "Гра престолів" в неділю подивилися 19,3 млн американців, що є рекордним показником для телеканалу HBO, виходить з даних дослідницької компанії Nielson.

У прямому ефірі фінал серіалу подивилися 13,6 млн глядачів в США, що також стало рекордом. Передостанню серію "Ігри престолів", що вийшла тижнем раніше, подивилися в цілому 18,4 млн осіб на різних платформах.

Загальна кількість осіб, ймовірно, зросте протягом тижня з урахуванням глядачів, які подивляться серію пізніше. В середньому кожну серію восьмого сезону подивилися близько 44,2 млн глядачів.

Аудиторія "Ігри престолів" збільшувалася з кожним новим сезоном. Для порівняння: середня кількість глядачів кожної серії першого сезону становило 9,3 млн чоловік.

Фентезі-серіал, знятий за циклом романів Джорджа Р.Р. Мартіна "Пісня льоду і полум'я", став найуспішнішим за практично 47-річну історію HBO. Він виходив з 2011 року і отримав безліч нагород завдяки масштабним зйомок і участі багатьох відомих акторів.

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА