Інтерфакс-Україна
19:07 21.05.2019

Alitalia скасувала понад 300 рейсів через страйки в Італії

1 хв читати
Alitalia скасувала понад 300 рейсів через страйки в Італії

Авіакомпанія Alitalia скасувала у вівторок понад три сотні рейсів через масові страйки працівників авіатранспорту в Італії, повідомляє газета The Sun.

"Alitalia у вівторок скасувала 325 рейсів, це половина від запланованих польотів на день. Потерпілі пасажири можуть безкоштовно перебронювати свої квитки в термін до 28 травня або отримати повне повернення коштів", - пише видання.

Як зазначає газета, переважно постраждають пасажири аеропортів Риму та Мілану.

Страйк працівників авіатранспорту в Італії розпочався вранці 21 травня і триватиме 24 години.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робота Коаліції охочих допоможе посилити всю наявну архітектуру безпеки Європи – Зеленський лідерам країн-членів JEF

Коментувати ефіри "Євробачення-2025" в Україні будуть телеведучий Мірошниченко, громадський діяч Педан, комік Куран і співачка alyona alyona

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА