22:20 21.05.2019

Зеленський зустрівся з представниками Світового конгресу українців

1 хв читати
Зеленський зустрівся з представниками Світового конгресу українців

Президент України Володимир Зеленський у вівторок зустрівся з представниками Світового конгресу українців (СКУ) та висловив подяку за їх діяльність із захисту територіальної цілісності української держави, повідомила прес-служба президента.

"Я вдячний вам за те, що ви захищаєте Україну - де б ви не були. Захищаєте територіальну цілісність і суверенітет нашої країни", - сказав Зеленський.

Зі свого боку президент СКУ Павло Грод привітав нового главу української держави з обранням і вступом на посаду, а також подякував за можливість зустрітися вже в перші дні його роботи, незважаючи на напружений графік.

"Я знаю, що це непростий період для вас. Дякую, що ви знайшли час зустрітися з представниками світового українства. Це для нас дуже важливо" - сказав Грод.

Також Грод зазначив, що для української діаспори буде дуже важливо почути про зустріч із Зеленським та отримати підтвердження раніше озвученої ним тези: "Ми один народ у 65 млн і ми українці, де б ми не жили".

"Я дякую, що ви закликаєте українців, щоб вони поверталися і працювали над розвитком України. І ми хочемо разом, спільно з вами це здійснювати", - також сказав президент СКУ.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА