Інтерфакс-Україна
11:19 22.05.2019

Вісім військових ЗСУ в районі Новотроїцького відхилилися від маршруту, їх затримали бойовики

1 хв читати
Вісім військових ЗСУ в районі Новотроїцького відхилилися від маршруту, їх затримали бойовики

Вісім військовослужбовців Збройних сил України на вантажному автомобілі в районі Новотроїцького Донецької області відхилилися від маршруту, потрапили на окуповану територію, їх затримали бойовики, повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил.

"Повідомляємо, що, за попередньою інформацією, сьогодні зранку вісім військовослужбовців Збройних сил України зі складу об'єднаних сил, рухаючись на вантажному автомобілі в районі населеного пункту Новотроїцьке, відхилилися від визначеного маршруту і потрапили на тимчасово-окуповану територію, де були затримані бойовиками збройних формувань Російської Федерації", - йдеться в повідомленні ООС на сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Зазначено, що командування ООС вживає всіх можливих заходів для визначення місця перебування та повернення українських військовослужбовців.

"Військова прокуратура внесла зведення до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та проводить слідчі дії", - йдеться в повідомленні ООС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині знайдено 2-річного хлопчика, який заблукав під час збирання грибів

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

Трамп очікує звільнення утримуваних ХАМАС заручників на початку наступного тижня

Учасники осінніх зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Генсек НАТО візьме участь у Парламентській асамблеї Альянсу у Словенії

Мирного жителя поранено на Нікопольщині через ворожі обстріли

У Костянтинівці через ворожі обстріли загинула одна людина, четверо поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА