Інтерфакс-Україна
07:53 23.05.2019

Прем'єр-міністр Великої Британії може оголосити про свою відставку вже 24 травня

2 хв читати
Прем'єр-міністр Великої Британії може оголосити про свою відставку вже 24 травня

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей подасть у відставку вже цієї п'ятниці, 24 травня, пише The Times з посиланням на обізнані джерела в оточенні політика.

"Вона розраховувала, що повинна зробити останній крок, але, якщо це неможливо, значить, вона йде з дороги", - заявив один зі співрозмовників видання.

За інформацією джерел газети, Мей може оголосити про свою відставку в п'ятницю після зустрічі з головою парламентського комітету Гремом Бреді.

Раніше про те, що покидає пост, повідомила лідер палати громад Великої Британії Андреа Лідсом. Причиною свого відходу вона назвала розбіжності з прем'єр-міністром Терезою Мей з приводу Brexit.

Лідер палати громад - посада в британському уряді. Особа, що обіймає її, займається відносинами кабінету міністрів з парламентом.

Лідсом у заяві про відставку підкреслила, що досі залишалася в британському уряді, щоб "формувати Brexit, і боротися за нього". Однак вона більше не вважає, що підхід уряду дозволить реалізувати підсумки референдуму щодо Brexit, на якому більшість британців висловилися за вихід з ЄС.

Лідсом підкреслила, що нова пропозиція Мей стосовно Brexit не припускає, що Велика Британія після виходу з ЄС стане абсолютно незалежною державою. Також вона висловилася проти другого референдуму з Brexit, поступки, на яку готова піти Мей, щоб заручитися підтримкою в парламенті.

У вівторок Мей представила новий варіант законопроекту про Brexit, за яким повинен проголосувати британський парламент. Зокрема, Мей запропонувала депутатам провести голосування про повторний референдум щодо Brexit, пообіцяла їм голосування з аспектів майбутніх відносин з ЄС і запевнила в тому, що уряд шукатиме альтернативу критикованому "страхувальному плану з ірландського кордону".

Нова пропозиція відразу викликала негативну реакцію як серед лейбористів, так і серед консерваторів, які підтримують радикальний Brexit.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА