Інтерфакс-Україна
08:49 24.05.2019

На Прикарпатті підтопленими залишаються житловий будинок і більше 150 домогосподарств

1 хв читати
На Прикарпатті підтопленими залишаються житловий будинок і більше 150 домогосподарств

Станом на ранок п'ятниці, 24 травня, підтопленими залишаються житловий будинок і 151 домогосподарство в 16 населених пунктах Івано-Франківської області, повідомили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 7.00 24 травня залишаються підтопленими 1 житловий будинок в смт Букачівці Рогатинського району і 151 домогосподарство в 15 населених пунктах області", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в п'ятницю вранці.

У інформації відомства наголошується, що з початку робіт підрозділами ДСНС здійснено 106 виїздів для надання допомоги населенню, під час яких евакуйовані 76 чоловік з них 12 дітей та 10 автомобілів, відкачано 25 тис. 110 куб. м води, через підтоплені ділянки доріг перевезено 586 осіб, з них 63 дитини.

Для відкачування води та надання допомоги населенню рятувальниками було залучено 88 люд., 21 мотопомпа і 22 од. тех., з них від ДСНС 81 люд. о / с, 18 мотопомп та 19 од. техніки.

"Місцевими органами влади вживаються заходи щодо надання допомоги населенню та ліквідації наслідків негоди. На місці події працює оперативна група Управління ДСНС в Івано-Франківській області", - сказано в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

Двоє дітей постраждали через атаку російського дрона у Комишанах на Херсонщині - ОВА

Атака СБУ по аеродромах стратегічної авіації РФ впливатиме і на глобальний стратегічний баланс ядерних сил на планеті – ексміністр оборони

Старт переговорів делегацій у Стамбулі планується о 13:00 понеділка

Міністр оборони Ізраїлю наказав військам діяти в секторі Газа без урахування ситуації з переговорами про перемир'я в анклаві

Історичне фото: Голова СБУ Малюк під час проведення спецоперації "Павутина"

Драпатий подав рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ

Двох людей поранено внаслідок атаки дронів на Миколаївщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА