20:25 24.05.2019

Представники МВФ на зустрічі з керівництвом Державної судової адміністрації відзначили прогрес у підготовці до роботи ВАКС

2 хв читати
Представники МВФ на зустрічі з керівництвом Державної судової адміністрації відзначили прогрес у підготовці до роботи ВАКС

Керівництво Державної судової адміністрації (ДСА) України і представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) обговорили питання початку роботи Вищого антикорупційного суду (ВАКС). У МВФ вважають виконану роботу результативною.

Як повідомляє сайт "Судова влада України", на зустрічі в п'ятницю радник юридичного департаменту МВФ Джонатан Памполіна нагадав, що зобов'язання ДСА здійснити заходи із започаткування роботи ВАКС - це одна з умов виконання Україною зобов'язань, визначених в Плані заходів з реалізації домовленостей з МВФ, розробленому у виконання Меморандуму про економічну та фінансову політику.

У свою чергу голова ДСА Зеновій Холоднюк поінформував про початок спецперевірки щодо переможця конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату ВАКС Богдана Крикливенка, а 21 травня оголошено конкурс на зайняття посади заступника керівника апарату суду.

"На сьогодні для ДСА України питання забезпечення діяльності Вищого антикорупційного суду є пріоритетним. Йдеться про надання допомоги у формуванні апарату суду, проведенні ремонтних робіт та реконструкції приміщень, забезпечення безпеки в суді. У зв'язку з тим, що приміщення, в яких працюватиме Вищий антикорупційний суд, необхідно переобладнати під його потреби, тимчасово суд буде розміщено в будівлях, де раніше був розміщений Печерський районний суд Києва", - повідомив Холоднюк.

Радник юридичного департаменту МВФ констатував: "Вважаємо результативною проведену ДСА України роботу в започаткуванні роботи Вищого антикорупційного суду, адже ви дійсно вирішили в цьому напрямі багато надважливих для України завдань".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА