Інтерфакс-Україна
20:00 25.05.2019

Зеленський: держава повинна надавати більшу підтримку асоціаціям, які захищають молодь від алкоголізму та наркоманії

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський на відкритті 11-го спортивно-терапевтичного табору Міжнародної антинаркотичної асоціації заявив про необхідність державної підтримки асоціаціям, що захищають молодь від алкоголізму та наркоманії, повідомляє прес-служба адміністрації президента України.

Президент України підкреслив, що політики і держава повинні реальними справами підтримувати організації, які допомагають залежним людям повернутись до здорового життя.

"Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава повинна звертати увагу на це питання. Всі, а перш за все - політики, повинні підтримувати, приїжджати, цікавитись, які є проблеми, повинні показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання взагалі", - зазначив президент України.

На думку Зеленського, держава повинна сформувати "чіткий план заходів для вирішення цих проблем".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

Сибіга після зустрічі з заступницею генсека НАТО: Ми обоє погоджуємося, що зброя для України та санкції проти Росії є найкращим способом зупинити війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА