Інтерфакс-Україна
08:05 26.05.2019

У Київській області поліція затримала банду псевдополіцейських, які викрали столичного підприємця

1 хв читати

У Київській області правоохоронцями була затримана банда, учасники якої маскувались під співробітників національної поліції, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"На спецлінію 102 в поліцію Київщини надійшло повідомлення від випадкового свідка про те, що на автодорозі поблизу с. Ревне Бориспільського району, невідомі на автомобілі "Volkswagen T5", із застосуванням спецсигналів - проблискових маячків червоного і синього кольору, зупинили автомобіль "Land Rover" . Погрожуючи зброєю, чоловіки витягли водія і, надівши йому на голову чорну маску, посадили в свій автомобіль, після чого поїхали в невідомому напрямку", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті МВС у суботу ввечері.

В області і столиці було введено в дію оперативний план "Перехоплення". Поліцейським вдалося оперативно затримати машину Volkswagen T5 з фігурантами.

"Присутні в ній громадяни почали чинити опір, у зв'язку з чим правоохоронці здійснили попереджувальний постріл з табельної зброї і застосували спецзасоби. Поліцейські звільнили викраденого заручника - 53-річного столичного підприємця, і затримали групу зловмисників," - зазначили в МВС.

"За фактом викрадення людини, вимагання, незаконного заволодіння транспортним засобом, розбою та незаконного зберігання зброї слідчі відкрили кримінальні провадження", - підсумували в МВС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

Комітет етики НАЗЯВО виявив плагіат у дисертації ректора Таврійського національного університету Бортняка

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили підтримку України та посилення тиску на РФ

Україна 27 листопада в односторонньому порядку передала Росії 14 цивільних осіб – проєкт "Хочу жить"

УЧХ взяв участь у зустрічі Консультативної групи донорів у Стокгольмі

Посол ЄС про "Коаліцію укриттів": Ми не починаємо з нуля, захисні споруди будуються в рамках "Ukraine Facility"

Міністри оборони ЄС обговорять подальшу підтримку Україні

Неефективний захист інтелектуальних прав загрожує втратою українських оборонних інновацій - дослідження

До Коаліції укриттів оголошено внесків на понад 22 млн євро - Свириденко

Дебютний Санкційний саміт почав роботу в Києві у четвер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА