Інтерфакс-Україна
13:12 27.05.2019

Із двох харківських вишів евакуювали людей через повідомлення про мінування

1 хв читати

 Поліція перевіряє інформацію про мінування Харківської національної академії міського господарства та Харківського національного університету радіоелектроніки.

Як повідомляє відділ комунікацій ГУ Національної поліції в Харківській області, повідомлення про мінування надійшли на електронну пошту поліції близько 9:00 у понеділок.

"За адресами виїхали слідчо-оперативні групи і фахівці вибухотехнічного управління. Здійснюється евакуація громадян, огляд приміщень і прилеглої території", - повідомляє поліція.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський попросив Нідерланди щодо додаткової допомоги Україні через енергетичні виклики

Ворог атакує критичну інфраструктуру Чернігова – МВА

Делегації України та ЄС обговорили виконання Плану України у сфері правосуддя

Лауреатами Нобелівки з фізіології та медицини стали американці Мері Брунков та Фред Рамсделл, а також Сімон Сакагуті з Японії за дослідження імунітету

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла в вересні до 14,1% - УРТЦ

ВАКС визнав необґрунтованими активами люксові автівки, що належать родині колишнього керівника районного ТЦК та СП Харкова - САП

Генштаб ЗСУ: уражено завод з виробництва вибухівки і боєприпасів в РФ та нафтоперевалочний комплекс у Феодосії, є численні вибухи та пожежі

У Києві запровадять цифрові перепустки для пересування під час комендантської години

Рішення створити Космічні війська хоч і запізніле, проте все ще актуальне, — Залужний

Допомога Литви з лютого 2022 року сягнула майже 1,8 млрд євро - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА