Інтерфакс-Україна
19:25 27.05.2019

У Києві з будівлі вокзалу евакуювали 1,3 тис осіб після анонімного повідомлення про мінування, вибухівку не знайшли

1 хв читати
У Києві з будівлі вокзалу евакуювали 1,3 тис осіб після анонімного повідомлення про мінування, вибухівку не знайшли

Повідомлення про мінування центрального залізничного вокзалу в Києві, яке надійшло в понеділок від аноніма, який телефонував з таксофона, виявилося неправдивим, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Правоохоронці провели ретельну перевірку будівлі та прилеглої території. Ніяких вибухонебезпечних речовин або предметів не виявлено. На час огляду була евакуйована 1 тисяча 300 людей ... Тривають пошуки жартівника", - йдеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу України.

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

Трамп очікує звільнення утримуваних ХАМАС заручників на початку наступного тижня

Учасники осінніх зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

Генсек НАТО візьме участь у Парламентській асамблеї Альянсу у Словенії

Мирного жителя поранено на Нікопольщині через ворожі обстріли

У Костянтинівці через ворожі обстріли загинула одна людина, четверо поранені

Залізничне сполучення з Чернігівщиною та Сумщиною не припиняється, діють комбіновані маршрути

Українка намагалась вивезти близько $1 млн під капотом автівки

КМДА замовить додаткові обстеження пошкодженого будинку в Солом'янському районі, в якому обвалилося перекриття

Офіс військового омбудсмена вперше представив Україну на конференції в ПАР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА