Інтерфакс-Україна
10:50 28.05.2019

Клімкін: Рішення Міжнародного трибуналу з морського права зламало плани РФ, яка хотіла використати українських військовополонених як розмінну монету

1 хв читати
Клімкін: Рішення Міжнародного трибуналу з морського права зламало плани РФ, яка хотіла використати українських військовополонених як розмінну монету

 Міжнародний трибунал ООН з морського права своїм рішенням, яким зобов'язав Російську Федерацію звільнити три кораблі ВМСУ і 24 українських моряків, захоплених у районі Керченської протоки в листопаді 2018 року, і дозволити їм повернутися в Україну, зламало план дій Москви, яка планувала використовувати військовополонених як розмінну монету, переконаний глава МЗС України Павло Клімкін.

"Рішення в Гамбурзі зламало російську логіку, за якою вони хотіли використовувати наших хлопців як розмінну монету, зігравши на політичній кон'юнктурі. Тепер разом із друзями і партнерами перетворимо символічну перемогу в практичні важелі. І обов'язково повернемо моряків додому", - написав Клімкін у своєму акаунті в Twitter у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Судитимуть правоохоронців, які спричинили смертельні ДТП, - ДБР

СБУ: 15 років тюрми отримав експрацівник Рівненської АЕС, який встановив GPS-трекер для ворожої атаки на ЛЕП

Кабмін припинив угоду з Білоруссю про співробітництво і взаємну допомогу в митних справах

МЗС Китаю: Ми не доливаємо оливи у вогонь в "українському конфлікті"

Поліція Мілана розслідує смерть українського ексбанкіра Адаріча – ЗМІ

Міноборони разом зі SpaceX уже вирішує проблему використання Starlink на російських БпЛА – Федоров

Нацполіція: Нові підозри у найманстві і держзраді отримали бойовики ПВК "Вагнер"

У Путіна наразі говорять про можливість зустрічі із Зеленським лише у Москві

Офіс генпрокурора: Конкурсна комісія з відбору керівництва САП формується на законі, а не публічних оцінках

Федоров обговорив з міністром оборони Нідерландів військове співробітництво та підтримку винищувачів F-16

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА