Інтерфакс-Україна
10:51 29.05.2019

У Деснянському районі столиці невідомі підірвали банкомат ПриватБанку і викрали готівку

1 хв читати
У Деснянському районі столиці невідомі підірвали банкомат ПриватБанку і викрали готівку

У Деснянському районі Києва троє невідомих зайшли в тамбур банківського відділення ПриватБанку, підірвали банкомат і викрали касети з готівкою.

"До поліції звернувся місцевий мешканець і повідомив, що чув звук вибуху та бачив трьох осіб, які вибігали із приміщення відділення банку. Очевидець разом зі знайомим намагалися їх наздогнати, однак їм це не вдалося", - повідомляє відділ комунікації поліції м. Києва в середу.

Правоохоронці провели невідкладні слідчі дії, оглянули місце злочину, вилучили та опрацювали відео з камер спостереження, опитали свідків.

Із фотографій з місця події, оприлюднених поліцією Києва, випливає, що інцидент стався в одному з відділень ПриватБанку.

Як розповів заступник начальника відділу кримінальної поліції Деснянського управління поліції Максим Козак, зловмисники увійшли до приміщення, використовуючи банківську картку.

"Зайшовши в тамбур, невідомі підійшли до банкомату, вставили в щілину, з якої видається готівка, спеціальний шланг та повернулися на вулицю. Із собою фігуранти мали сумку з двома газовими балонами, які підключили до шланга та пустили по ньому газо-повітряну суміш. Коли банківський пристрій вибухнув, фігуранти забігли в приміщення, забрали касети із грошима та втекли. Остаточну суму збитків встановлюють", - повідомив Козак.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 5 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вживають заходів для встановлення та затримання зловмисників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава Євроради перед G7 висловився за колективну підтримку України та за дипломатичний шлях вирішення іранської ядерної проблеми

З Ємену запустили балістичну ракету по Ізраїлю - ЦАХАЛ

Зарівна: Якщо РФ готова до діалогу, вона має повернути хоча б дітей з попереднього списку, переданого в Стамбулі

На Донеччині внаслідок ворожих обстрілів минулої доби загинуло шестеро цивільних

Додатковий період реєстрації на вступні іспити в магістратуру і аспірантуру проходить 16-17 червня

Фінляндія вперше приймає навчання НАТО "Атлантичний тризуб-25"

ISW вперше з квітня засвідчив просування російських військ поблизу с.Миропілля на Сумщині

В Ізраїлі від початку загострення конфлікту з Іраном загинули 19 людей

Захисники України в ніч на 16 червня знищили 125 із 138 задіяних ворогом дронів

Генштаб зафіксував впродовж доби 175 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА