Інтерфакс-Україна
11:34 29.05.2019

На кораблі на території заводу "Кузня на Рибальському" сталася пожежа

2 хв читати

У Києві на пришвартованому судні на території заводу "Кузня на Рибальському" сталося займання на площі 100 кв. м, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Держслужби з надзвичайних ситуацій у м. Києві.

За інформацією ДСНС, займання сталося в трюмі пришвартованого судна.

"Це судно перебуває на ремонтних роботах", - повідомили агентству в прес-службі ДСНС.

Інформація про пожежу надійшла рятувальникам о 9:24 середи, а о 10:33 займання на площі 100 кв. м було локалізовано.

На місці працюють чотири одиниці техніки і 20 членів особового складу.

За попередньою інформацією, постраждалих немає.

ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" (раніше - ПАТ "Ленінська кузня") - одне з відомих на ринку підприємств суднопрому України. До середини листопада 2018 року основним акціонером ПрАТ із пакетом у 73,9067% акцій приватизованого в 1995 році суднозаводу було ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестфонд (ЗНКІФ) «Прайм Ессетс Капітал»" (раніше - "Фонд "Петра Порошенка", Київ), другим за величиною акціонером з пакетом у 20,1280% акцій було ПАТ "ЗНКІФ «ВІК»", що сконцентрувало активи народного депутата Ігоря Кононенка. У вересні 2018 року група "ТАС" Сергія Тігіпка повідомила про попередню домовленість щодо купівлі суднозаводу, 15 листопада корпоративні інвестфонди "Прайм Ессетс Капітал" і "ВІК" повідомили про підписання з кіпрською Еwins Ltd пакета документів про продаж "Кузні на Рибальському". ПрАТ 20 листопада офіційно повідомило в системі розкриття інформації НКЦПФР про купівлю кіпрською Еwins Ltd сумарного пакета акцій компанії в розмірі 94,0348%. Максимальна оцінка вартості придбаного пакета, за даними емітента, - $300 млн.

За підсумками роботи в 2018 році, згідно з попередніми даними компанії, ПрАТ "Завод Кузня на Рибальському" збільшило чистий прибуток за МСФЗ порівняно з 2017 роком на 77,84% - до 33,12 млн грн

Восени 2018 року бізнесмен Сергій Тігіпко придбав ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" (Київ) у президента Петра Порошенка за $300 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Суспільне" оголосило перелік фіналістів нацвідбору "Євробачення-2026"

Нафтопровід "Дружба" знов підірвали в РФ - джерела

Найближчими днями в Україні збережеться температура вище нуля, місцями невеликий дощ

Норвегія, Нідерланди та Німеччина оголоcили про спільний пакет підтримки України на NOK5 млрд у рамках PURL

Туреччина докладає максимальних зусиль для завершення війни в Україні - Ердоган в розмові з Макроном

Захисники півдня України за добу знищили півсотні одиниць озброєння та військової техніки противника та 273 окупанти

Бельгія виступає проти репараційного кредиту Україні з основою росактивів

Ворожі обстріли забрали життя двох жителів Донецької області, зруйновані 19 цивільних об’єктів – МВС

Удари РФ по енергетиці додатково знеструмили понад 20 тис. споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Рютте сподівається, що фінансування PURL буде становити $1 млрд на місяць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА