Інтерфакс-Україна
19:54 29.05.2019

Зеленський наголосив на необхідності вирішити питання з забезпеченням житлом сімей загиблих гірників шахти "Лісова"

1 хв читати
Зеленський наголосив на необхідності вирішити питання з забезпеченням житлом сімей загиблих гірників шахти "Лісова"

Президент України Володимир Зеленський відвідав шахту "Лісова" в Сокальському районі Львівської області, де внаслідок аварії минулої ночі загинули двоє гірників - Михайло Турко та Михайло Павлик, а також поспілкувався з рідними шахтарів, висловив їм співчуття і наголосив на необхідності вирішити питання з забезпеченням житлом сімей загиблих

"Я знаю, що немає квартири. Треба вирішити це питання. Можна зробити це поза чергою", - цитує Зеленського прес-служба глави Української держави в середу ввечері.

Також президент зустрівся з робітниками шахти "Лісова" ДП "Львіввугілля". Шахтарі розповіли Зеленському про затримки з виплатою заробітної плати. Крім цього, президент провів нараду стосовно нічної аварії та ситуації на шахті.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

Головний власник UaRms Уткін: за 3 роки війни ми навчили 55 тисяч військових на наших симуляторах

Підтримка України і тиск на Росію залишаються надзвичайно важливими - прем’єр-міністр Нідерландів

Співзасновник Bouquet Kyiv Stage Уткін: 90% заробленого витрачаю на культурні і благодійні проєкти

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА