Інтерфакс-Україна
21:21 29.05.2019

Гройсман доручив розслідувати причини трагедії на шахті "Лісова" та надати всю необхідну допомогу родинам загиблих гірників

1 хв читати

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести розслідування ситуації на шахті "Лісова" об'єднання "Львіввугілля" і надати всю необхідну допомогу родинам загиблих гірників.

Як повідомляє прес-служба Кабміну ввечері в середу, глава уряду доручив главам Міністерства енергетики та вугільної промисловості, ДСНС, Національної поліції та іншим відповідальним відомствам провести спеціальне розслідування причин нещасного випадку на шахті "Лісова" об'єднання "Львіввугілля" та опрацювати питання надання допомоги сім'ям загиблих шахтарів.

Термін подання результатів розслідування - 10 днів.

В.Гройсман також висловив співчуття у зв'язку з трагедією.

29 травня на шахті "Лісова" об'єднання "Львіввугілля" стався обвал породи, в результаті якого загинули двоє шахтарів. Шахту в середу відвідав президент Володимир Зеленський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд заочно виніс вирок зраднику Шарію та присудив йому 15 років ув'язнення

Умєров підтвердив, що Україна мала проблеми з закупівлею китайських Mavic і зараз "заповнює прогалину" українською продукцією

Трамп поговорив з Путіним, назвав розмову "хорошою, але не такою, що призведе до негайного миру

US Embassy warns of risk of significant air attacks on Ukrainian territory

Паліса закликав сенаторів США підтримати закон Грема про посилення антиросійських санкцій

Умєров після "Рамштайну" оголосив про нову ініціативу щодо інвестування у виробництво зброї

Посольство США попереджає про загрозу масованих повітряних атак на територію України

Швеція відправлятиме своїх ув'язнених до Естонії

Стефанішина заявляє, що не пов'язана з діяльністю колишнього чоловіка

Президент затвердив створення Координаційної ради з питань реабілітації та підтримки військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА