Інтерфакс-Україна
08:50 31.05.2019

ДБР оголосило про підозру харківському поліцейському, який продавав патрони

1 хв читати
ДБР оголосило про підозру харківському поліцейському, який продавав патрони

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в Полтаві, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону за оперативного супроводу СБУ та за сприяння Харківського управління внутрішньої безпеки Нацполіції повідомили про підозру начальнику сектора логістики та матеріально-технічного забезпечення Новобаварського відділу поліції міста.

"За попередньою інформацією, правоохоронець, не маючи передбаченого законом дозволу, придбав патрони калібру 7,62 мм у кількості 720 одиниць. Після цього зберігав боєприпаси у власній квартирі та з метою протиправного збагачення продав їх за готівку громадянину України", - повідомляється на офіційному сайті ДБР.

Поліцейський підозрюється за ч.2 ст.263 (незаконне зберігання, придбання і збут боєприпасів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до п'яти років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експосадовець Міноборони і колишні керівники оборонного підприємства постачали непридатні ракетні установки - генпрокурор

Україна зацікавлена в спільних проєктах з оборонними компаніями США – заступник міністра оборони

СБУ затримала 25-річного безробітного з Херсону, який коригував ворожі обстріли по місту

ГУР оприлюднило наказ про "доукомплектування" військової бази РФ у Вірменії

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

Наступний саміт БРІКС пройде в Індії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА