19:24 31.05.2019

Для реєстрації кандидатом у депутати декларація до ЦВК не подається

1 хв читати

Центральна виборча комісія (ЦВК) роз'яснила, що за реєстрації кандидатом у народні депутати під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради подавати декларацію до ЦВК не треба, але після реєстрації її необхідно заповнити на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

На сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю Центрвиборчком звертає увагу політичних партій, які мають намір висувати кандидатів у народні депутати, й осіб, які балотуватимуться в депутати на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року, що серед документів, які подаються для реєстрації кандидатом, декларація про доходи до ЦВК не подається.

"Незважаючи на це, варто зауважити, що на кандидатів в народні депутати України, зареєстрованих Центрвиборчкомом, поширюється дія закону України "Про запобігання корупції"(п. 4 ч. 1 ст. 3 закону)", - додають у ЦВК.

Як наслідок, зазначають у комісії, подання зазначених декларацій здійснюється шляхом їх заповнення на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за встановленою ним формою (ч. 1 ст. 45 закону "Про запобігання корупції").

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА