Інтерфакс-Україна
09:04 03.06.2019

На Львівщині залишається підтопленим 1 житловий будинок, 5 дворів і 25 присадибних ділянок

1 хв читати
На Львівщині залишається підтопленим 1 житловий будинок, 5 дворів і 25 присадибних ділянок

У Львівській області внаслідок інтенсивних опадів залишається підтопленим 1 житловий будинок, 5 дворів і 25 присадибних ділянок, повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 7:00 (у Львівській області - ІФ) залишаються підтопленими 1 житловий будинок, 5 дворогосподарств та 25 присадибних ділянок. Опади припинились. Рівень води поступово спадає", - йдеться в повідомленні.

Як зазначено, протягом 2 червня підрозділи ДСНС на допомогу населенню не залучали.

В Івано-Франківській області станом на ранок понеділка підтоплень житлових будинків, дворів і присадибних ділянок не спостерігається.

Зазначено, що від початку робіт підрозділи ДСНС здійснили 212 виїздів для надання допомоги населенню, під час яких евакуювали 92 людини (з них 14 дітей) та 10 автомобілів, через підтоплені ділянки доріг перевезено 1 тис. 191 особу (з них 119 дітей), відкачано 54 тис. 946 м. куб. води.

2 червня від ДСНС було залучено 28 осіб, 5 мотопомп і 8 одиниць техніки. Рятувальники через підтоплені ділянки дорогі в с. Підпечари Тисменицького району перевезли 108 осіб (з них 24 дитини), відкачано1 тис. 235 м. куб. води.

ОСТАННЄ

Кіпер: Візит представника НАТО Тернера в Одесу є чітким сигналом підтримки України та солідарності з Одещиною

У Покровську триває інфільтрація російських сил, ворожа піхота осідає в місті - DeepState

Ворог знову атакував дронами цивільний транспорт на Сумщині

Гегсет: Пентагон готується до дій після наказу Трампа на тлі звинувачень щодо Нігерії

Мешканець Вільхівської громади Харківської області травмувався на ВНП

Програма УЗ-3000 стимулюватиме подорожі в непікові періоди – АО "Укрзалізниця"

Росіяни вдарили балістикою по Чернігівщини, зафіксовано два прильоти по підприємству

Кіпер доручив надати правову оцінку нічному клубу в Одесі, де лунала російська музика

Трамп позитивно оцінив поїздку в Азію та зустріч із Сі Цзіньпіном, стверджує, що вона призведе до вічного миру

"Укренерго" спрогнозувало графіки відключень світла на неділю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА