07:11 04.06.2019

Гуманітарну допомогу від посольства Латвії в Україні передано для цивільного населення, яке мешкає поблизу лінії розмежування

1 хв читати
Гуманітарну допомогу від посольства Латвії в Україні передано для цивільного населення, яке мешкає поблизу лінії розмежування

Делегація Латвійської Республіки на чолі з послом Латвії в Україні Юрісом Пойкансом передала понад 20 тонн гуманітарних вантажів для цивільного населення, яке мешкає поблизу лінії розмежування в Донецькій області, повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

Голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куц подякував за підтримку Донецької області і України з боку Латвії.

"Латвія була однією з перших європейських країн, які почали надавати допомогу регіонам, постраждалим унаслідок бойових дій. Свого часу саме Латвія допомагала вирішувати найскладніші гуманітарні питання, зараз ми намагаємося долати виклики самостійно. Однак досі ми спільно реалізуємо багато військових і гуманітарних проектів, які позитивно впливають на взаємини між нашими країнами", - зазначив Куц.

Посол Латвії в Україні Пойканс зазначив, що це вже дванадцятий гуманітарний вантаж, який доставляють безпосередньо в Донецьку область.

"Цього разу ми привезли одяг, взуття та іграшки, які силами Національної гвардії України будуть передані в Авдіївку і кілька інших населених пунктів. Найбільший внесок у формування цієї допомоги зробив головний капелан Національних Збройних сил Латвії Елмарс Плявіньш, який об'єднав зусилля неурядових організацій Латвії та Швеції, Збройних сил і Міністерства оборони. Я впевнений, що також ми продовжимо співпрацю між навчальними закладами Донецької області і Латвії для підвищення рівня освіти тут і втілення сучасних європейських стандартів", - підкреслив він.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА