21:32 06.06.2019

У Парижі заборонять паркувати самокати на тротуарах і обмежать їх швидкість до 8 км / год у пішохідних зонах

2 хв читати
У Парижі заборонять паркувати самокати на тротуарах і обмежать їх швидкість до 8 км / год у пішохідних зонах

Мер Парижа Анн Ідальго оголосила на прес-конференції, що в місті заборонять залишати електричні самокати на тротуарах, у парках і садах, а швидкість їх пересування обмежать. Нові правила почнуть діяти в липні, пише Le Figaro.

Мер нагадала, що прокат самокатів в Парижі запустили рік тому. За цей час у місті стало більше 20 тисяч цих засобів пересування, їх здають в оренду 12 операторів. Як вважає Ідальго, ситуація в місті близька до хаосу, кількість інцидентів за участю самокатів зростає. При цьому їх використання нічим не регулюється. Якщо нічого не зробити, через рік в Парижі буде 40 тисяч самокатів, написала вона в Твіттері.

Ідальго вважає, що необхідно навести порядок. Вона вже попросила операторів прокату не нарощувати парк. Надалі вона хоче, щоб кількість таких компаній скоротилася до двох-трьох.

Потім кількість електричних самокатів у прокаті обмежать, встановивши максимально допустиму кількість.

Кидати самокати на тротуарах заборонять. Залишати їх буде можна на проїжджій частині, на парковках для моторного транспорту.

Операторів компаній-прокатників зобов'яжуть ввести обмеження швидкості для самокатів, які вони здають. Максимальною швидкістю на дорогах буде 20 кілометрів на годину, на тротуарах і в інших пішохідних зонах - 8 кілометрів на годину. При використанні самоката буде рекомендовано надягати каску.

En lien avec les Maires d’arrondissement et la @prefpolice, j’ai décidé de prendre de nouvelles mesures. Le stationnement des #trottinettes électriques sera interdit sur les trottoirs. Il faudra les garer sur les places déjà utilisées par les voitures et les deux-roues motorisés. pic.twitter.com/QDwYwD8VBh

— Anne Hidalgo (@Anne_Hidalgo) 6 червня 2019 р.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА