16:34 07.06.2019

Зеленський обговорив запуск роботи ВАКС із його керівництвом та головою Верховного Суду

2 хв читати
Зеленський обговорив запуск роботи ВАКС із його керівництвом та головою Верховного Суду

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою Верховного суду Валентиною Данішевською та головою Вищого антикорупційного суду Оленою Танасевич й обговорив із ними початок роботи ВАКС.

"Хочемо допомогти Антикорупційному суду вирішити проблеми для якнайшвидшого початку роботи", - наводить слова Зеленського прес-служба глави держави в п'ятницю.

Під час зустрічі зазначалося, що ефективна діяльність антикорупційних органів України є вимогою суспільства.

Учасники також обговорили стан готовності Вищого антикорупційного суду до початку роботи 5 вересня, зокрема проблеми з приміщенням та робочими місцями для суддів.

Закон України "Про Вищий антикорупційний суд" встановлює чіткі вимоги до розміщення установи. Так, будівлю суду оснащують сучасними засобами для гарантування особистої безпеки суддів та збереження документації. Також Апеляційна палата ВАКС і судові палати ВАКС не можуть розміщуватися в одній будівлі, зокрема разом з іншими судами та їхніми апаратами.

У 2018 році Кабінет Міністрів України виділив дві будівлі для ВАКС, які наразі є непридатними і потребують тривалого капітального ремонту. Для тимчасового розміщення Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати Державна судова адміністрація України надала приміщення Печерського районного суду міста Києва. Проте це не узгоджується з вимогами статті 15 закону України "Про Вищий антикорупційний суд".

За словами Танасевич, невирішене питання з приміщенням може призвести до зриву початку роботи Вищого антикорупційного суду. Водночас вона повідомила, що ВАКС вживає всіх необхідних заходів для своєчасного початку роботи суду.

Для вирішення проблеми з розміщенням суду за дорученням президента України знайдено і напрацьовано конкретні пропозиції, реалізація яких розпочнеться найближчим часом. Президент наголосив на готовності вживати всіх заходів, необхідних для забезпечення належного функціонування Антикорупційного суду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА