21:50 08.06.2019

Посаджений Трампом і Макроном дуб загинув

1 хв читати
Посаджений Трампом і Макроном дуб загинув

Дуб, посаджений на галявині перед Білим домом у Вашингтоні президентом США Дональдом Трампом і французьким лідером Емманюелем Макроном, загинув. Про це повідомляє газета Le Figaro.

Дерево загинуло, постраждавши через тривалий фітосанітарний карантин при ввезенні в Сполучені Штати. Ймовірно, воно не змогло нормально пустити коріння в ґрунті.

Як уточнює видання, митна і прикордонна служба США, яка підпорядковується Міністерству сільського господарства, встановлює карантин щодо імпорту рослин, насіння та ґрунту для уникнення поширення хвороб і інвазивних видів комах.

Раніше ЗМІ повідомляли про зникнення посадженого дерева.

Емманюель Макрон з дружиною Бріжит відвідали Білий дом 25 квітня 2018 року. Їх візит був приурочений до 250-річчя відносин між США і Францією. Президентське подружжя разом з Дональдом і Меланією Трамп висадило у дворі резиденції американського лідера дуб, привезений з Франції. Саджанець був узятий в містечку Белло, де в червні 1918 року відбулася битва, в ході якої французи і Корпус морської піхоти США спільно відбили німецький наступ.
 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА