Інтерфакс-Україна
08:17 10.06.2019

Двоє людей загинули під час протестів на Гаїті

1 хв читати

Двоє людей загинули і п'ятеро отримали поранення під час протестів, що охопили столицю Гаїті і ще кілька міст країни, повідомляє Associated Press.

Як розповів агентству представник поліції Майкл-Анж Юнес, двоє людей було вбито, четверо отримали вогнепальні поранення в ході протестів, що охопили столицю Порт-о-Пренс.

При цьому він не уточнив, хто саме застосував зброю.

Крім того, під час зіткнень кинутим каменем також поранено поліцейського.

Протестуючі підпалили дві поліцейські машини і дві будівлі. Поліція спорудила барикади біля президентського палацу і застосувала сльозогінний газ, щоб відігнати демонстрантів.

Аналогічні акції протесту пройшли в гаїтянських містах Жакмель, Кап-Аїтьєн, Сен-Марк і Гонаїв. Демонстранти, що представляють найрізноманітніші верстви суспільства, вимагають відставки президента Жовенеля Моїза.

ОСТАННЄ

НКРЕКП закликала учасників ринку інформувати стосовно труднощів з приєднанням генеруючих установок до мереж

Качка щодо заяв Орбана про фіндопомогу Україні: Позиція Угорщини не змінилася, ми послідовно працюємо з ЄС

У Києві судитимуть чоловіка за зґвалтування та розбійні напади на жінок

В Нідерландах скасували концерт пропутінської співачки Леонської – МЗС України

Найближчі два дні Україну чекає сира прохолодна погода, місцями з туманами та невеликими дощами

Поліція Києва інформує про ймовірне мінування ряду об’єктів, в тому числі будівлі суду, де розглядається справа детектива НАБУ Магомедрасулова

Генштаб ЗСУ: На гуляйпільському напрямку ситуація складна, але оточення немає

На Чернігівщині від обстрілів пошкоджено кілька агроферм, на одній загинули тисячі свиней

Офіс генпрокурора розпочав провадження щодо батька та брата заступниці генпрокурора Вдовиченко - ЦПК

Волонтери УЧХ допомагали ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА на Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА