20:50 10.06.2019

Мін'юст США погодився передати Конгресу ключові докази, зібрані командою спецпрокурора Мюллера

2 хв читати
Мін'юст США погодився передати Конгресу ключові докази, зібрані командою спецпрокурора Мюллера

Міністерство юстиції США дало згоду на те, щоб передати в юридичний комітет Палати представників Конгресу матеріали з ключовими доказами, здобутими командою спецпрокурора Роберта Мюллера в рамках розслідування справи про "російське втручання", повідомляє газета The New York Times.

"Ці документи дозволять нам виконати наші конституційні обов'язки і визначити, як нам реагувати на заяви, озвучені спецпрокурором щодо президента (США - ІФ)", - цитує газета витримки із заяви голови юридичного комітету Палати представників Джерольда Надлера.

Він зазначив, що Мін'юст, як очікується, почне передання матеріалів до Конгресу пізніше в понеділок, і що всі члени юридичного комітету зможуть ознайомитися з ними особисто.

The New York Times зазначає, що подібна співпраця між Мін'юстом і Конгресом може пролити світло на підозри, що президент США Дональд Трамп раніше зловживав владою і чинив перешкоди розслідуванню Мюллера. Водночас адміністрація США раніше не давала доступ до цих матеріалів, що, уточнює газета, не давало можливості Демократичній партії вести розслідування щодо можливого зловживання Трампом своїми повноваженнями і перешкоджання правосуддю.

При цьому неясно, який саме обсяг інформації Мін'юст передасть до Конгресу, додає газета.

У березні 2019 року команда Мюллера завершила роботу над доповіддю про передбачуване втручання РФ у вибори 2016 року в США і передала його генпрокурору. Той у листі Конгресу оголосив, що слідчі не виявили ознак змови між РФ і передвиборчим штабом Трампа.

Спецпрокурор також не став висувати обвинувачень Трампу в перешкоджанні правосуддю, залишивши це питання на розсуд генпрокурора, який дійшов висновку, що для пред'явлення президенту обвинувачень немає достатніх підстав.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА