Інтерфакс-Україна
18:46 11.06.2019

Один із найбільших в Україні арсеналів боєприпасів закопав у саду біля свого будинку житель Рівненщини

1 хв читати
Один із найбільших в Україні арсеналів боєприпасів закопав у саду біля свого будинку житель Рівненщини

Оперативники, слідчі та кінологи поліції Рівненської області спільно з вибухотехніками, відпрацьовуючи отриману від їхніх колег інформацію, провели обшук у дворі 45-річного жителя с. Сіянці Острозького району Рівненської області, під час якого виявили один із найбільших в Україні схронів боєприпасів і військових засобів ураження.

"У селі Сіянці біля будинку в саду на глибині півтора метра був закопаний схрон боєприпасів: 109 корпусів гранати РГД-5, 39 корпусів гранати Ф1, 126 запалів до гранат типу УЗРГМ-2, 28 підствольних гранат ВОГ-25, шість протитанкових гранат РПГ-7М, 29 реактивних протитанкових гранат РПГ-22, шість реактивних протитанкових гранат РПГ-26, п’ять ящиків патронів калібру 7,63 та один - калібру 9,00", - повідомляє у вівторок ввечері відділ комунікації поліції Рівненської області.

У відомстві зазначили, що все вилучене відправлять для проведення експертизи, за результатами якої і ухвалюватимуть процесуальне рішення.

У рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) поліцейські встановлюють походження боєприпасів. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаки є відключення споживачів у чотирьох областях, 162 населені пункти без світла через негоду

"Енергоатом" та "Укргідроенерго" долучаються до надання адресної допомоги вразливим категоріям населення - Свириденко

Російські обстріли забрали життя жителів Слов'янська та Олексієво-Дружківки - ОВА

Міністр оборони повідомив про запуск верифікації терміналів Starlink в Україні у взаємодії зі SpaceX

У Києві затримали 47-річного чоловіка, який запустив салют, щоб здивувати дівчину

7 корпус ДШВ: Біля Покровська дрони врятували українських військових від полону

ПриватБанк закриває відділення у Дружківці, команду переведуть до Краматорська

СБУ: продавчиня магазину в Сумах коригувала ворожі удари

Повідомлено про підозру посадовцю ДСНС за купівлю непридатних квартир на 20 млн грн держкоштів

"Укренерго" вводить екстрені відключення електроенергії у Києві та Київській області – ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА