08:28 12.06.2019

У Закарпатській області в ДТП за участю лісовоза загинули п'ятеро людей - ДСНС

1 хв читати

У лісовому масиві поблизу с. Тарасівки Тячівського району (Закарпатська обл.) внаслідок пошкодження вантажного автомобіля загинули п'ятеро людей, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"11 червня в період з 17:45 до 22:00 в лісовому масиві поблизу с.Тарасівки Тячівського району було виявлено тіла п'ятьох загиблих (1964, 1963, 1981, 1991 і 1992 р. н.), які ймовірно здійснювали заготівлю деревини, та пошкоджений вантажний автомобіль", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до пошукових робіт залучалися 53 людини та п'ять одиниць техніки, з них від ДСНС вісім працівників особового складу та дві одиниці техніки.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

Раніше регіональне інтернет-видання "Новини Закарпаття" повідомляло, що через сильну грозу водій лісовоза не впорався з керуванням й автомобіль скотився з гори в річку. Внаслідок цього загинули п'ятеро жителів с. Тарасівки (Тячівський район), які перебували в машині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА