17:02 12.06.2019

Невідповідність координат ТРК-вишки, її маркування і погана погода - основні причини аварії вертольота в Кременчуці в січні-2018 - НБРЦА

2 хв читати

Національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами (НБРЦА) завершило розслідування аварії вертольота Мі-8 МТВ-1 (рег. №UR-CCM), яка сталася 25 січня 2018 року на приаеродромній території аеродрому Кременчук (В.Кохнівка).

У НБРЦА назвали кілька причин зіткнення вертольота з розтяжкою телевізійної вежі ТРК "Візит". Зокрема, невідповідність координат телевежі в інструкції виконання польотів місцю фактичного її розташування; невідповідність нормативним вимогам засобів світлового огородження зазначеної телевежі; погіршення метеорологічних умов і неприйняття екіпажем рішення про перехід на політ за приладами; відхилення від вимог щодо безпечної висоти польоту, яке в НБРЦА пояснюють можливою загрозою обмерзання.

У НБРЦА також відзначили неналежний контроль за станом перешкод приаеродромної території аеродрому "Кременчук", відсутність попереджень про невідповідність світлоогородження і денне маркування висотної перешкоди в Збірнику аеронавігаційної інформації України.

У Нацбюро рекомендували Державній авіаційній службі України організувати проведення позапланової перевірки актуальності даних про координати та висоту перешкод, розташованих на приаеродромній території аеродрому "Кременчук", перевірити відповідність нормативним вимогам стану їхнє денне й нічне маркування, а також ініціювати внесення відповідних змін до Інструкції з виконання польотів і Збірника аеронавігаційної інформації України. Рекомендації також стосуються посилення нагляду за експлуатантами аеродромів у частині контролю за перешкодами на приаеродромній території.

Також НБРЦА рекомендувало ТРК "Візит" спільно з Кременчуцькою міською радою при взаємодії з Державіаслужбою привести у відповідність до нормативних вимог стан денного та нічного маркування телевежі.

При цьому Міністерству внутрішніх справ України було рекомендовано в рамках підготовки пілотів для авіації МВС звернути увагу на недоліки в організації метеорологічного забезпечення польотів на аеродромі "Кременчук".

Як повідомлялося, увечері 25 січня 2018 року внаслідок падіння з подальшим горінням вертольота Мі-8 приватної авіакомпанії "Українські вертольоти" в Кременчуці загинули четверо членів екіпажу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вищий антикорупційний суд України дозволив затримати фігуранта "Роттердама +", оголошеного в розшук

Київське метро працює у звичайному режимі

Кличко висловив сподівання, що рух мостом Метро відновлять за годину-півтори

Чоловіка, який погрожував підірвати міст у Києві, затримано без застосування зброї, виразних вимог він не висував, вибухотехніки оглядають його авто

КРИЩЕНКО: СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІ ВОГОНЬ НЕ ВІДКРИВАЛИ. АВТО ЗАТРИМАНОГО ОГЛЯДАЮТЬ ВИБУХОТЕХНІКИ

Бойовики від півночі в середу 4 рази порушили режим тиші в зоні ООС

Кількість порушень перемир'я на Донбасі різко зросла - ОБСЄ

Зайдік сподівається, що сторони конфлікту на Донбасі досягнуть консенсусу щодо розведення сил у Петрівському та Золотому

Спецпризначенці затримали чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро в Києві

ЧОЛОВІК НА МОСТУ МЕТРО ЗБИВ КВАДРОКОПТЕР ПОЛІЦІЇ, ЩО ЗНІМАВ ЙОГО - КЛИЧКО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА