10:10 13.06.2019

Директором ДП "Оператор ринку" призначено екс-члена НКРЕКП Володимира Євдокимова

1 хв читати

Кабінет Міністрів України призначив директором ДП "Оператор ринку" колишнього члена Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Володимира Євдокимова.

Це закріплено розпорядженням Кабінету Міністрів №398-р від 12 червня.

Під час обговорення кандидатури Євдокимова на засіданні Кабміну 5 червня віце-прем'єр Павло Розенко висловив занепокоєння щодо призначення Євдокимова на посаду керівника ДП з огляду на наявність негативних публікацій у мережі. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на це заявив, що стосовно Євдокимова будо проведено додаткову перевірку, від підсумків якої залежатиме, чи набуде чинності ухвалене рішення.

Володимир Євдокимов до 2014 року тривалий час працював у ДП "Енергоринок", дійшовши до посади першого заступника директора. У 2014-2017 роках був членом НКРЕКП, згодом був радником міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика і першого віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона. Євдокимов також очолював Проектний офіс Координаційного центру із впровадження реформи ринку е/е при Кабміні.

Як повідомлялося, ДП "Оператор ринку" створено на базі ДП "Енергоринок" (оптового покупця та продавця е/е) згідно з рішенням уряду від 17 квітня 2019 року з метою забезпечення роботи нового оптового ринку е/е. У новій моделі, запуск якої намічений на 1 липня, оператор відповідатиме за ринок "на добу наперед" і внутрішньодобовий ринок, організацію купівлі-продажу на них е/е.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА