13:48 13.06.2019

Державіаслужба звернулася до Баришівського райсуду по роз'яснення про припинення діяльності SkyUp Airlines

2 хв читати
Державіаслужба звернулася до Баришівського райсуду по роз'яснення про припинення діяльності SkyUp Airlines

Державна авіаційна служба України 11 червня 2019 року звернулася до Баришівського районного суду Київської області із заявою про роз'яснення судового рішення про припинення дії ліцензії ТОВ "Авіакомпанія Скайап" (SkyUp Airlines) на господарську діяльність.

"Після розгляду судом цієї заяви і винесення відповідної постанови Державіаслужба діятиме лише в межах своєї компетенції та відповідно до чинного законодавства", - зазначили у відомстві.

Як повідомлялося раніше, міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що рішення про призупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом авіакомпанії SkyUp Airlines лежить поза компетенцією Баришівського районного суду Київської області.

Він також зазначив, що Мінінфраструктури вдалося з'ясувати, що особа, яка подала позов на SkyUp, має більш як 30 адміністративних правопорушень, значна частина яких пов'язана з алкоголем.

У свою чергу в прес-службі SkyUp заявили, що "з огляду на абсурдність і неправомірність дій суду" авіакомпанія оскаржила це рішення в Київському апеляційному суді, й найближчим часом ухвалу мають переглянути в апеляційному порядку, оскільки вона не має під собою жодних законних підстав.

У SkyUp наголошують, що ухвала Баришівського райсуду жодним чином не впливає на господарську діяльність компанії, а є лише наслідком недобросовісної конкуренції.

SkyUp Airlines працює в звичному режимі, всі рейси виконуються відповідно до заявленого розкладу.

ТОВ "Авіакомпанія "Скайап" зареєстровано в Києві в червні 2016 року. Засновником SkyUp є ТОВ "ACS-Україна" Тетяни і Юрія Альб, яким також належить туроператор JoinUp!

Компанія розпочала чартерні перевезення з кінця травня 2018 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА