Інтерфакс-Україна
16:53 14.06.2019

У МЗС України засудили початок видачі паспортів РФ жителям окупованого Донбасу

1 хв читати
У МЗС України засудили початок видачі паспортів РФ жителям окупованого Донбасу

 Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує початок видачі російських паспортів жителям тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також продовжить працювати над упровадженням відповідних санкцій.

"Такі дії РФ є юридично нікчемними, вони не мають жодних правових наслідків і не визнаватимуться ні українською стороною, ні світом. МЗС України продовжуватиме працювати з нашими міжнародними партнерами з метою застосування до причетних до процесу т.зв. спрощеної паспортизації жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей секторальних санкцій, а також розширення міжнародних персональних санкцій", - ідеться у відповіді прес-служби МЗС на запит агентства "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Дипломати наголосили, що початок видачі російських паспортів жителям тимчасово окупованих територій України стало черговим підтвердженням грубого порушення з боку РФ норм міжнародного права та державного суверенітету України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

СБУ затримала в Рівненській області навідника, який готував удари окупантів по аеродромах

РФ штурмує одразу два напрямки на Донеччині - ОСУВ "Хортиця"

ППО знешкодила 167 зі 194 засобів повітряного ураження, якими РФ атакувала Україну

Три людини постраждали через ворожі атаки дронів на Херсонщині в неділю

Через російські обстріли одна людина загинула та одна постраждала на Херсонщині

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА