Інтерфакс-Україна
21:38 16.06.2019

Гройсман ініціює створення Фонду майбутнього - за прикладом провідних держав світу

1 хв читати

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює створення Фонду майбутнього - фонду коштів, які стануть основою фінансування соціальних програм, джерелом цих коштів стануть доходи від приватизації, детінізації економіки, демонополізації і деолігархізації економіки.

"Хочу створити Державний фонд майбутнього, куди ми направимо ресурси від рудників, приватизації, детінізації. Сюди повинні залучені кошти від монополій, олігархів", - сказав глава уряду в ефірі телеканалу ICTV у неділю ввечері.

Гройсман зазначив, що гроші підуть на навчання дітей, вирішення інших проблем.

"Такі фонди створені в розвинених країнах. І я хотів би, щоб такий фонд був створений в Україні", - додав прем'єр-міністр.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Миколаївській області пошкоджено склад з гуманітарною допомогою — ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 235 бойових зіткнень

У Донецькій області за добу загинула одна цивільна особа, четверо поранені

На Рівненщині внаслідок повітряної атаки пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, є постраждалий - ОВА

ППО знешкодило 75 із 97 безпілотників, зафіксоване влучання 19 ударних БпЛА на восьми локаціях – Повітряні сили

Гегсет: Блокада нафтових танкерів з Венесуели залишатиметься до повернення Мадуро вкрадених американських активів

У Сан-Франциско через масштабне відключення електроенергії залишилися без світла близько 130 тисяч споживачів

ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області

Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА

Британія скоротила фінансування програм протидії РФ на Західних Балканах на 40% — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА