Інтерфакс-Україна
10:23 18.06.2019

Шахти "Львіввугілля" частково відновили роботу

2 хв читати
Шахти "Львіввугілля" частково відновили роботу

Шахти державного підприємства "Львіввугілля", співробітники якого оголосили на початку місяця страйк, частково відновили роботу, повідомив у вівторок голова Конфедерації вільних профспілок та Незалежної профспілки вугільників Михайло Волинець із посиланням на голову первинної організації шахти "Межирічанська" Василя Лесняка.

"За його повідомленням, перші кошти в розмірі 30 млн грн надійшли на рахунок ДП "Львіввугілля" увечері 14 червня. Сьогодні очікуються кошти за відвантажене вугілля в сумі 80 млн грн, які буде направлено на виплату заробітної плати", - написав Волинець на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

При цьому, за його словами, не всі шахти відновили свою роботу. Пославшись на інформацію від голови первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України шахти "Степова" Василя Семканича, Волинець повідомив, що гірники розпочнуть роботу, щойно кошти потраплять на рахунок ДП "Львіввугілля". "Якщо сьогодні підприємство отримає кошти, завтра з першої зміни приступаємо до роботи", - запевнив Семканич.

Як повідомлялося, на початку червня оголосили страйк гірники двох шахт "Львіввугілля" - "Степової" та "Межирічанської". Вони вимагали виплати заборгованості із зарплати, що перевищує в ДП 200 млн грн. Зокрема, вони перекривали міжнародну трасу "Львів - Рава-Руська" у Львівській області з вимогами погасити заборгованість.

18 червня представник президента в Кабінеті Міністрів України Андрій Герус заявив, що заборгованість із зарплати шахтарям ДП "Львіввугілля" та "Волиньвугілля" буде погашено до 20 червня.

Станом на початок червня заборгованість шахтарям ДП "Львіввугілля" за лютий-квітень поточного року становить 216 млн грн. Головна причина такої ситуації - відсутність попиту на вугілля, а також непрозорі й неринкові схеми в галузі. Для погашення заборгованості перед шахтарями Міністерство фінансів виділило 41 млн грн, інші 175 млн грн - це небюджетні кошти, які було отримано завдяки діям, які привели до підвищення ефективності функціонування ринку вугілля в Україні.

ОСТАННЄ

Залізнична інфраструктура на Дніпровському напрямку зазнала пошкоджень внаслідок нічної атаки ворога - Укрзалізниця

Опозиція в Чехії обіцяє скасувати програму постачання боєприпасів Україні в разі успіху на виборах - ЗМІ

Трамп повідомив про угоду з Китаєм щодо продовження функціонування додатка TikTok у США - ЗМІ

Президентка Єврокомісії обговорила з Трампом санкції проти РФ в телефонній розмові

Росія готується скоротити видобуток нафти через атаки дронів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих ударів у Харківській області - прокуратура

Винищувачі НАТО Typhoon готові знищити російські БпЛА в разі потреби - Гілі

Христя Фріланд стане спеціальним представником Канади з питань відбудови України

На острові Хортиця вирує масштабна пожежа – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА