Інтерфакс-Україна
11:53 19.06.2019

Гранатомет і дві гранати із запалами вилучила поліція у жителя Марганця

1 хв читати
Гранатомет і дві гранати із запалами вилучила поліція у жителя Марганця

Працівники поліції Дніпропетровського управління департаменту внутрішньої безпеки та Нікопольського відділу поліції провели санкціонований обшук у жителя Марганця, під час якого вилучили гранатомет, дві гранати та два запали до них.

"Отримавши оперативну інформацію про можливе зберігання вогнепальної зброї в приватному будинку жителем Марганця, працівники поліції провели санкціонований обшук. Під час нього виявили та вилучили гранатомет РГД-26 та дві гранати: гранату РГД-5, гранату Ф-1 і два запали до них", - повідомляє в середу відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Слідчий відділ Нікопольського відділу поліції відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від трьох до семи років.

Чоловіка затримано, наразі вирішується питання про оголошення йому підозри і обрання міри запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА