Інтерфакс-Україна
20:59 20.06.2019

Українська ІТ-індустрія планує за 4-5 років вивести дохід на рівень $10 млрд на рік, - засновник SoftServe

2 хв читати

Українська ІТ-індустрія за найближчі 4-5 років планує збільшити дохід більше ніж удвічі - до $10 млрд на рік, заявив співзасновник і член Ради директорів львівської IT-компанії SoftServe Тарас Кицмей під час зустрічі президента України Володимира Зеленського з бізнесом у Києві в четвер.
"Індустрія інформаційних технологій - досить нова на економічній карті України. Але я хотів би зазначити, що саме ця індустрія дає Україні ... Насамперед, це експортні надходження - $4,5 млрд. Це її підтримка національної валюти. Це й наші стратегічні плани досягти $10 млрд річного доходу через чотири-п'ять років", - сказав він.
За словами Кицмея, ІТ-індустрія створює в Україні сотні тисяч високооплачуваних робочих місць, а проведені дослідження свідчать, що на одне створене робоче місце в ІТ на ринку створюються ще 3,5 робочого місця в суміжних індустріях.
Засновник SoftServe заявив, що в українській ІТ-індустрії сьогодні працюють понад 4 тис. компаній і більше ніж 150 тис. ІТ-інженерів, при цьому Україна посідає перше місце за ІТ-аутсорсингом у Європі та четверте - у світі.
Він також наголосив, що 18 компаній, які працюють в Україні у сфері аутсорсингу інформаційних технологій, належать до 100 найбільших світових компаній.
Тарас Кицмей також озвучив очікування ІТ-індустрії від взаємодії з новою владою.
"Бізнесу необхідна прогнозованість і регуляторна стабільність. Нам потрібно будувати синергію між владою, освітою, бізнесом", - заявив він.
Засновник SoftServe також нагадав про необхідність підтримки законопроекту "маски-шоу стоп", спрямованого на скорочення тиску на бізнес з боку правоохоронних органів, наполіг на необхідності внесення змін до КЗпП у частині дозволу співпраці з фахівцями за сучасними моделями найму.
Крім того, він заявив, що українська система освіти потребує значної трансформації з орієнтацією на потреби ринку, а також висловився за надання фінансової автономії ВНЗ і створення для них наглядових рад.
SoftServe спеціалізується на виробництві програмного забезпечення, наданні послуг із розробки, контролю якості та підтримки інформаційних систем і бізнес-рішень. Компанія налічує понад 5 тис. співробітників. Штаб-квартири компанії розташовані у Львові та Остіні (США). SoftServe має центри розробки в таких українських містах, як Львів, Київ, Харків, Дніпро, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, а також у Софії (Болгарія), Вроцлаві, Познані, Білостоку, Глівіце (Польща). Бізнес-представництва розташовані у США, Великій Британії, Німеччині, Нідерландах і РФ.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Єрмак обговорив з Рубіо припинення вогню та перспективи мирного врегулювання

Білий дім: США сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я

Франція запускає пілотний проєкт з викладання української мови як другої іноземної у коледжах та ліцеях

Глави МЗС України і Німеччини обговорили мирні зусилля та необхідність посилення тиску на Росію

США та європейці завершують узгодження 30-денної пропозиції щодо припинення вогню між Україною та Росією

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом

Барро вважає перемир'я РФ "маркетинговою операцією"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА