Інтерфакс-Україна
11:17 23.06.2019

У Києві поліцейські затримали групу осіб, які готували провокації на Марші рівності

1 хв читати
У Києві поліцейські затримали групу осіб, які готували провокації на Марші рівності

Дев'ятьох правопорушників, які мали намір влаштувати провокації на Марші рівності в центрі Києва, затримали співробітники поліції, розпочато кримінальне провадження, повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

"Правоохоронці вилучили знаряддя для підготовки провокацій. Правопорушників затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Відомо, що вік зловмисників - від 18 до 48 років", - йдеться в повідомленні прес-служби столичного главку.

Відомості про цю подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідування за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 14 ч. 4 ст. 296 (Підготовка до хуліганства). Їм загрожує від трьох до семи років ув'язнення. Вирішується питання про обрання фігурантам запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Припортову інфраструктуру Одеської області пошкодили російські БПЛА

Кабмін розподілив 540 млн грн на ремонти близько 200 багатоквартирних будинків - Шмигаль

Могила цадика Нахмана в Умані стала пам’яткою національного значення – рішення Кабміну

Кабмін розподілив 196 млн грн на створення освітніх просторів і модернізацію шкільних харчоблоків - Шмигаль

Кабмін провів ряд кадрових змін: Кравчук призначений головою Держслужби водного транспорту

Кабмін звільнив голову ДАЗВ і поклав його обов'язки на першого заступника Фещенка

СБУ та Нацполіція затримали командування батальйону на Одещині, яке під час війни розікрало майже 100 млн грн

Кабмін звільнив Кременя з посади мовного омбудсмена з 8 липня

Міноборони України запросило телефонну розмову з колегами зі США з питання постачання оборонної допомоги

Нова хвиля учасників REDpreneurUA опановує фінансову грамотність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА