Інтерфакс-Україна
11:16 25.06.2019

МЕРТ не вдалося звільнити жодного співробітника з 2016 року

1 хв читати
МЕРТ не вдалося звільнити жодного співробітника з 2016 року

Міністерству економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), починаючи з 2016 року, не вдалося звільнити жодного співробітника - всі звільнені відновилися на державній службі завдяки судовим рішенням, повідомив перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

"Із травня 2016 року МЕРТ не зміг звільнити жодного співробітника. Абсолютно всі люди, яких було звільнено, поновилися - виграли всі суди", - сказав він на конференції про реформу державного управління в Києві у понеділок.

У вівторок Нефьодов уточнив, що 24 червня все-таки було звільнено одного із співробітників МЕРТ.

"Учора ввечері (у понеділок - ІФ) відбулося перше звільнення відповідно до нової тривалої та багатоетапної процедури!.. Але це демонструє, наскільки нелегко здійснювати перезавантаження державних органів", - написав він у соцмережі Facebook, при цьому відзначивши намір розробити зміни до законодавства для удосконалення цієї норми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підтримка України у протистоянні з РФ – на порядку денному Ради ЄС з питань закордонних справ

Звільнення Галущенка та Гринчук зазначені першими питаннями засідання Ради у вівторок – Гончаренко

Зеленський зустрінеться з королем Іспанії Феліпе VI - Никифоров

Єврокомісар Кос назвала три аспекти подальшої роботи у питанні євроінтеграції країн-кандидатів

У Покровську зростає кількість стрілкових боїв, противник хоче у короткостроковій перспективі вийти до н.п. Гришине - ДШВ

Росіяни вдарили по Городні на Чернігівщини, дві людини загинули – ДСНС

Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС

У МЗС закликали міжнародну спільноту засудити удар РФ по Дніпру, внаслідок якого постраждало приміщення "Суспільного"

Негода знеструмила 124 населені пункти у 6 областях, внаслідок атак є відключення на Дніпропетровщині і Сумщині – "Укренерго"

Голова УІНП: на жаль, ми спостерігаємо зменшення пам'яті навколо дат, пов'язаних з Героями Небесної сотні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА