Інтерфакс-Україна
15:59 26.06.2019

Бойовики на Донбасі обстріляли будинки мирних жителів в Авдіївці

1 хв читати
Бойовики на Донбасі обстріляли будинки мирних жителів в Авдіївці

Українська сторона Спільного центру з координації та контролю сторін (СЦКК) повідомляє, що незаконні збройні формування обстріляли житлові будинки в м. Авдіївці Донецької області в середу вранці, пошкоджень зазнали два будинки.

"Українська сторона СЦКК інформує, що сьогодні, близько 5-ї ранку озброєні формування Російської Федерації обстріляли населений пункт Авдіївку, застосувавши міномети калібру 120 мм. За попередньою інформацією, вогонь вівся у напрямку Мінерального", - повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил (ООС) на своїй сторінці у Facebook у середу.

Зазначається, що внаслідок ворожого обстрілу на вул. Лісовій було пошкоджено два житлових будинки, зокрема дах, вікна та стіни.

"Наразі на місці події працює група спостереження "Авдіївка" СЦКК", - йдеться в повідомленні.

ОСТАННЄ

Енергопостачання лікарень і електротранспорту Львова не налагодилося – Садовий

БЕБ розслідує можливу змову службовців порту "Південний" з ДнСЗ та ВКП "Тако" при закупівлях, ДнСЗ заперечує

Рішення президента щодо керівництва СБУ створює небезпечний прецедент - нардеп

Підсумки "ялинкової кампанії": під новий рік-2026 "Ліси України" реалізували 91,4 тис. ялинок на 16,5 млн грн

Укргідрометцентр попереджає про сильний сніг, хуртовини та ожеледицю 8 січня

Чергова дронова атака РФ залишила без світла багато споживачів на Дніпропетровщині – "Укренерго"

Україну замете снігом, місцями з хуртовиною, у південних областях - дощ

Кількість загиблих через ворожі обстріли Запорізької області минулої доби зросла до двох людей – поліція

Сили оборони уразили нафтобазу у Бєлгородській області рф та склад МТЗ – Генштаб ЗСУ

Зеленський: Розраховуємо, що з представниками США будуть обговорені питання ЗАЕС і територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА