Інтерфакс-Україна
17:14 26.06.2019

ДБР розслідує вісім проваджень, в яких фігурує Порошенко, - Труба

1 хв читати
ДБР розслідує вісім проваджень, в яких фігурує Порошенко, - Труба

Державне бюро розслідувань (ДБР) наразі розслідує вісім кримінальних проваджень, в яких фігурує ім'я п'ятого президента України Петра Порошенка, заявив директор ДБР Роман Труба.

"Загалом таких кримінальних проваджень вісім", - сказав труба на брифінгу в Києві в середу, відповідаючи на запитання про те, скільки кримінальних справ розслідує ДБР, в яких фігурує прізвище Порошенка.

При цьому Труба жодних подробиць не повідомив.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА