Інтерфакс-Україна
14:51 01.07.2019

Слідство розпочало пред'явлення обвинувачення в остаточній редакції полоненим українським морякам

1 хв читати
Слідство розпочало пред'явлення обвинувачення в остаточній редакції полоненим українським морякам

Слідство у справі 24 українських моряків, заарештованих після захоплення в районі Керченської протоки восени 2018 року, фактично завершено, їм почали пред'являти обвинувачення в остаточній редакції, повідомив "Інтерфаксу" (Interfax.ru) координатор команди захисту військових, адвокат Микола Полозов.

"З минулого тижня почали пред'являти обвинувачення в остаточній редакції. Пред'явили вже вісьмом морякам, за графіком слідчих дій планують завершити 9 липня", - сказав Полозов.

Отже, слідство у справі, очевидно, фактично завершено, пояснив адвокат, відповідаючи на відповідне запитання агентства: офіційно це відбудеться після пред'явлення обвинувачення в остаточній редакції всім українським військовим.

За словами Полозова, в середині липня, як очікує захист, слідство звернеться до суду з клопотаннями щодо продовження морякам запобіжного заходу.

"Після цього, найімовірніше, ми перейдемо до ознайомлення з матеріалами кримінальної справи", - зазначив Полозов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

На Херсонщині через ворожі обстріли загинули троє людей, ще троє дістали поранень, серед них - неповнолітній

Комітет Ради звернеться до СБУ та Кабміну щодо повернення державі переданих до ЗАТ "Лукор" активів "Оріани"

Чернишов оскаржив рішення ВАКС щодо запобіжного заходу

Сі провів телефонну розмову з Трампом

МОЗ планує наступного року запровадити електронні ліцензії на медпрактику– Карчевич

Суд скасував рішення про передачу АРМА зернового термінала "Боріваж"

Проєкт підключення української ЕСОЗ до європейської мережі MyHealth@EU стартує з 2026 року – Карчевич

Мерц: Мирного плану щодо України не буде без схвалення Європи – ЗМІ

Керівний комітет Української платформи донорів обговорив репатріаційну позику та нову програму МВФ - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА