Інтерфакс-Україна
19:44 01.07.2019

План навчань "Сі Бриз-2019" було змінено через дії РФ

1 хв читати
План навчань "Сі Бриз-2019" було змінено через дії РФ

План українсько-американських навчань "Сі Бриз-2019", які стартували в понеділок, 1 липня, було змінено через дії РФ в акваторії Чорного моря, повідомляється на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

"Спроби північного сусіда сплутати карти раптовим закриттям району плавання – не злякають багатонаціональний штаб. Ми сприйняли це як додатковий виклик і готові адекватно протидіяти. Наразі маневри територіально переплановані і відбудуться за задумом штабу навчань", - сказав командувач Військово-Морських сил Збройних сил України Ігор Воронченко на відкритті навчань у понеділок.

У Держприкордонслужбі нагадали, що в поточному році новацією навчань стало відпрацювання річкового елемента на р. Дунай. У цьому навчальному елементі буде задіяно виключно сили Морської охорони Держприкордонслужби.

"Нові виклики – це саме те, чому ми вчимося протидіяти у злагодженій команді багатонаціональних сил. Тому, як би нам не створювали перепони недружні сили, ми маємо свою відповідь-девіз: "разом ми сильніші", - зазначив керівник навчань від американської сторони Метью Леман.

У морському компоненті під час навчань учасники проводитимуть артилерійські стрільби, висадки оглядових груп, а також вдосконалення взаємодії спеціальних підрозділів. У спеціалізованих водолазних тренінгах уперше візьмуть участь представники підрозділу Держприкордонслужби "Дозор", які мають відповідну спеціалізацію

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім відкинув звинувачення у неналежному кадровому укомплектуванні метеорологічної служби у зв'язку зі стихією в Техасі - ЗМІ

Київ під атакою ворожих БпЛА, пошкодження в двох районах - КМВА

Німецькі ЗМІ оприлюднили перелік зброї та військового обладнання, по яке Україна нібито звернулася до ФРН

Науседа й Штайнмаєр обговорили оборонну співпрацю та підтримку України

Трамп має намір оголосити в понеділок 60-денне перемир'я між Ізраїлем і Хамас у разі успішних переговорів - ЗМІ

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок російських обстрілів Купʼянська - прокуратура

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

Сили оборони відбили з початку доби 149 ворожих атак - Генштаб

Сибіга закликав партнерів інвестувати в інноваційні українські технології

Глава Міндовкілля передала нацпаркам Полісся обладнання для охорони біорізноманіття та боротьби з пожежами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА