Інтерфакс-Україна
11:22 02.07.2019

Двох волонтерів поранено внаслідок обстрілу автомобіля в Донецькій області

1 хв читати
Двох волонтерів поранено внаслідок обстрілу автомобіля в Донецькій області

Двоє медиків-волонтерів дістали поранень унаслідок обстрілу їхнього автомобіля на автодорозі Мар'їнка - Красногорівка в Донецькій області.

Як повідомляє у вівторок відділ комунікації поліції Донецької області, від працівників Центральної міської лікарні м. Курахового до поліції надійшло повідомлення про надання медичної допомоги двом медикам-волонтерам (42 і 32 рік).

"За їхніми словами, кульових поранень вони дістали під час снайперського обстрілу, рухаючись автомобілем автодорогою між м. Мар'їнкою і м. Красногорівкою", - зазначено в повідомленні.

Наразі постраждалі перебувають у військовому госпіталі м. Покровська.

Поліцейські встановлюють усі обставини події. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський наголосив на неухильному дотриманні вимог безпеки на полігонах та в навчальних центрах

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Шмигаль: Міноборони чекає аудит угод та фінансів, а також кадрова інвентаризація

Отримувачі компенсацій "єВідновлення" відзначають недостатні строки для використання коштів та високі ціни підрядників – дослідження

Держбюджет у 2024р втратив 5 млрд грн через нелегальний продаж рідин до електронних цигарок - дослідження

Шмигаль: Україна близька до створення власних балістичних ракет

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Уряд схвалив законопроєкт щодо звітування деякими підприємствами про сталий розвиток

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА