12:42 02.07.2019

У день виборів до ВР, у разі повідомлення про мінування, рішення про евакуацію прийматиме місцевий керівник поліції

2 хв читати
У день виборів до ВР, у разі повідомлення про мінування, рішення про евакуацію прийматиме місцевий керівник поліції

Міністерство внутрішніх справ України змінило алгоритм реагування на повідомлення про мінування виборчих дільниць у день виборів до Верховної Ради 21 липня, повідомив перший заступник міністра Сергій Яровий.

Як повідомляє у вівторок департамент комунікації МВС, під час наради Яровий зазначив, що в день голосування на виборах є ризик отримати велику кількість повідомлень про мінування виборчих дільниць.

"Після відповідної перевірки такі повідомлення виявляються хибними, але перевірка приміщення займає багато часу. Щоб не допустити зриву процесу головування у день виборів, наказом міністра внутрішніх справ було змінено алгоритм реагування на повідомлення про мінування. Відтепер рішення про евакуацію після обробки всієї інформації приймає безпосередньо керівник", - пояснив перший заступник міністра.

Перевірка повідомлення про мінування виборчої дільниці має відбуватися швидко й оперативно.

"У разі отримання повідомлення на місце будуть направлені наряди та повідомлено керівництво. Негайно буде сформовано відповідний підрозділ кіберполіції, карного розшуку, кримінальної поліції, вибухотехнічний підрозділ, який оперативно перевіряє інформацію і в сукупності з інформацією оперативного чергового передає керівнику поліції на місці, який і визначає форми та види реагування, зокрема приймає рішення про зупинення діяльності відповідного підприємства та організацію евакуації людей", - розповів директор департаменту юридичного забезпечення МВС Денис Горбась.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що наказ зі змінами вже передано всім керівникам поліції.

"Відтепер керівники поліції на місцях, керуючись інформацію, яку надаватимуть оперативні підрозділи, самостійно визначають види та кількість нарядів, які необхідно направити на місце події та необхідність проведення евакуаційних заходів", - пояснив Князєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА