Інтерфакс-Україна
13:25 02.07.2019

У день парламентських виборів громадський порядок забезпечуватимуть понад 72 тис. поліцейських

1 хв читати
У день парламентських виборів громадський порядок забезпечуватимуть понад 72 тис. поліцейських

У день виборів до Верховної Ради планується залучити понад 72 тис. поліцейських для гарантування громадської безпеки та порядку, повідомив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Як повідомляється на сайті Нацполіції, про це Фацевич повідомив на нараді у вівторок.

Загалом, за його словами, протягом передвиборної кампанії до органів поліції надійшли понад 1,4 тисячі повідомлень про порушення виборчого законодавства.

"Переважно зазначена інформація пов'язана з незаконною агітацією - 1093 факти, підкупом виборців - 114 фактів, перешкодами здійсненню виборчого права - 48 фактів", - сказав заступник голови Нацполіції.

У свою чергу заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції Максим Цуцкірідзе зазначив, що з початку виборчого процесу розпочато 60 кримінальних проваджень: 48 кримінальних проваджень безпосередньо пов'язані з порушенням виборчого законодавства, ще 12 проваджень - це злочини загальнокримінальної спрямованості, побічно пов'язані з порушенням виборчого процесу.

Найбільше кримінальних проваджень розпочато в Одеській (8) і Дніпропетровській областях (7), а також у м .Києві (6).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гегсет усунув Дрісколла від переговорів щодо України – ЗМІ

Перші 55 українських суботніх і недільних шкіл за кордоном пройшли верифікацію - Міносвіти

Свириденко провела зустріч з Кушнером, Віткоффом, очільником Світового Банку та BlackRock щодо економічному треку в рамках мирного процесу

Громади Київщини отримали ще 12 шкільних автобусів – ОВА

Мінкультури готує законопроєкт і завершує роботу над проєктом постанови щодо порядку евакуації музейних цінностей - Вербицький

У Чорноморську після ракетної атаки спалахнуло судно, попередньо є постраждалі – ЗМІ

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

"Каметсталь" до кінця року встановить 14 укриттів для працівників на робочих місцях, енергопідрозділам в першу чергу

Бідний: Удар по спортшколі у Шостці – свідомий терористичний удар по об’єкту, де перебували діти

Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА