18:34 02.07.2019

Віфлеємську базиліку виключили зі списку Всесвітньої спадщини під загрозою

1 хв читати
Віфлеємську базиліку виключили зі списку Всесвітньої спадщини під загрозою

ЮНЕСКО виключила зі списку Всесвітньої спадщини, що перебуває під загрозою, базиліку Різдва Христового у Віфлеємі. Про це повідомила прес-служба організації.

"Комітет Всесвітньої спадщини, засідання якого проходить в Баку з 30 червня, прийняв рішення виключити об'єкт "Місце народження Ісуса Христа: базиліка Різдва Христового і стежки паломників "(Віфлеєм, Палестина) зі списку Всесвітньої спадщини, що перебуває під загрозою", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що рішення комітету було обумовлено високою якістю робіт, виконаних в базиліці Різдва Христового, включаючи реставрацію її покрівлі, зовнішніх фасадів, мозаїк і дверей. Комітет також привітав зупинку проекту будівництва тунелю під площею Мангер і прийняття плану управління з метою збереження цього об'єкта.

Базиліка Різдва розташована в 10 км на південь від Єрусалиму. Починаючи з II століття н.е. це місце шанується християнами як місце народження Ісуса Христа. Базиліка Різдва була спочатку споруджена тут в 339 р н.е. Вона була оновлена ​​після пожежі в VI столітті н.е., при цьому вдалося зберегти оригінальні мозаїчні підлоги.

Внесений до списку Всесвітньої спадщини в 2012 році, об'єкт був одночасно доданий в список Всесвітньої спадщини, що перебуває під загрозою, через незадовільний технічний стан.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА